WSSP300, Алгарві: Калінін кваліфікувався поза топ-20

Автор: Марія Галата
15 вер. 2018 р., 14:46

Микита Калінін не дуже вдало почав перший після літньої перерви вікенд у Португалії. І у практиках, і у першому Суперпоулі він був поза першою десяткою. Недільну гонку він почне з 21-ї позиції.

Микита Калінін, GP Project
Гонка класу Суперспорт-300, Микита Калінін, GP Project

Після літньої перерви Калінін посідає 12-те місце у турнірній таблиці свого класу. На його рахунку 33 бали, на п’ять менше, ніж у суперника попереду. З десятою позицією його поділяють дев’ять очок.

До кінця сезону залишилось два етапи. Отже, шанси поборотись за місце у топ-10 залишаються.

Проте у Португалії Калініну не дуже щастило у перші два дні вікенду.

Перше тренування одесит почав непогано – його результат 1.59,696 був 11-м у протоколі. Проте йому не вдалось прискоритись до кінця сесії, в якій він зробив лише шість залікових кіл, вдвічі менше за решту гонщиків. Його остаточне місце другого тренування – 22-ге.

Друга практика у п’ятницю проходила ввечері за гірших умов, які не дозволили значно поліпшитись жодному з гонщиків класу.

Лише на останніх хвилинах сесії Калінін прискорився до 1.58,929. З цим результатом він посів 17-те місце й у другій практиці, і в узагальненому протоколі першого дня вікенду.

Найшвидшим у п’ятницю став Мануель Гонсалес із 1.57,583. Щоб пройти одразу до другого Суперпоулу, Калініну бракувало близько семи десятих секунди.

Не дуже вдало пройшла і кваліфікація у Микити. У першому Суперпоулі за перші два місця, які дозволяють пройти до другого Суперпоулу та продовжити боротьбу за місця на початку стартової решітки, боролись 30 гонщиків.

Український гонщик із першим заліковим колом був 14-м, але потім опустився з ним поза межі двадцятки.

З одною із заключних спроб він йшов на десятий результат, але потрапив до трафіку й не зміг утримати на останньому секторі гарний темп і зменшити час кола.

Свій найкращий час Калінін отримав вже після картатого прапора. Його коло 1.58,334 було 11-м. До другого Суперпоулу пройшли два гонщики, які були майже на секунду швидшими.

Володарем пулу став Том Едвардс із 1.56,877.

Недільну гонку Калінін почне 21-м, з останнього місця на сьомому ряді.

Гонка класу Суперспорт-300 стартуватиме у неділю о 14:45 за київським часом.

Наступна стаття про WSBK
WSBK, Алгарві: Рей виграв суботню гонку, володар поулу Лаверті впав на першому колі

WSBK, Алгарві: Рей виграв другу гонку вікенду, ван ден Марк другий