WTCC в Катарі: Чілтон виграв першу гонку в контактній боротьбі

1 груд. 2017 р., 18:56

Том Чілтон у чудовій боротьбі з Мехді Беннані здобув перемогу, а Тед Бйорк збільшив свою перевагу над Норбертом Міхелісом.

Перед стартом фінального етапу Чемпіонату світу в класі турінг боротьба за титул вийшла на свій пік: Тед Бйорк мав 255,5 очки, а його головний конкурент Норберт Міхеліс - 249. Щоправда, у кваліфікації в угорця виникли проблеми, тому у першій гонці він стартував лише 11-м. У свою чергу Бйорк - червертим.

У першій гонці був реверсний стартовий порядок у Топ-10, тому з перших місць стартували Кевін Глісон, Джон Філіппі, Кріс Річардс та Мехді Беннані. Бйорк був на сьомій позиції, а Міхеліс - 11-м.

На старті гонки Глісон зберіг за собою перше місце, але протримався на ньому лише до другого кола. Новим лідером став Беннані, який спершу дуже вдало рушив із місця та вийшов на третю позицію, а потім здійснив два обгони.

Бйорк за два кола став вже п’ятим, а ось справи у Міхеліса були не такими вдалими: спершу він випередив Герр’єрі, який виграв кваліфікацію та стартував 10-м, але дуже швидко угорець знову поступився позицією.

Щодо боротьби за перемогу, то Беннані лише декілька кіл почувався спокійно. Том Чілтон, який стартував п’ятим, також прорвався повз повільніших конкурентів, а потім наздогнав напарника на Citroen.

На восьмому колі між Беннані та Чілтоном йшла контактна боротьба за перше місце - декілька поворотів поспіль гонщики проїхали пліч-о-пліч, на трасі з’явилися невеличкі уламки, а переможцем вийшов Чілтон.

Третім фінішував Глісон, який на старті був на поулі. Бйорк завдяки п’ятому місцю збільшив свою перевагу над Міхелісом у чемпіонаті. Норберт у першій гонці став дев’ятим - його пропустив напарник на Honda Герр’єрі.