WTCC, Нюрбургрінг: Лопес виграв поул і побив рекорд кола

Двократний чемпіон WTCC Хосе Марія Лопес зайняв поул-позицію для головної гонки на Північній петлі Нюрбургрінгу з часом 8хв 35,541с, випередивши свого товариша по команді Citroen Івана Мюллера на 3,5с.

Лопесу вдалося проїхати три гарних кола протягом 60-хвилинної сесії, кожного разу він був найшвидшим у групі. В останній спробі водій Citroen майже на дві секунди перекрив попередній рекорд на цій трасі, встановлений ним же на Citroen C-Elysee WTCC минулого року.

У фінальній спробі вражаючу форму продемонстрував Том Коронел з ROAL Motorsport, посівши третє місце у кваліфікації. Голландець став кращим гонщиком з приватних команд, а також став кращим з чотирьох водіїв на стартовій решітці, які приймуть участь у 24-перегонах на Нюрбургінгу цього вікенду.

Норберт Міцеліс виявився найкращим з пілотів Honda, посівши четверте місце, хоча відстав від Лопеса на п'ять секунд, а Том Чілтон був найшвидшим з команди Sebastien Loeb Racing, опинившись на п'ятій позиції.

Нікі Катсбург, що також прийме участь у 24-годинних перегонах на цих вихідних, став шостим, але його друге коло було зірване через аварію у Antoniusbuche його напарника по російській команді Юго Валента, на машині якого явно виникли механічні проблеми.

Француз опустився на 13-ту сходинку в кваліфікації, і це, разом з важким пошкодженням свого автомобіля, означає, що він пропустить гонку MAC3, що має бути після кваліфікації.

Тед Бйорк під кінець кваліфікації стрибнув на сьоме місце, випередивши Роба Хайфа, котрий почне першу гонку з кінця стартового поля через штраф за заміну двигуна.

Відкриваючу гонку с першого місця почне Тьягу Монтейро на HondaCivic завдяки реверсу топ-десятки стартового поля. Поряд з ним стартуватиме Мехді Беннані на Citroen.