WTCC в Шанхаї: Honda виграє МАС3 після того, як заглух Citroen Беннані

Honda в шостий раз в цьому сезоні виграли МАС3 після того, як Citroen були змушені пропустити свій заїзд, оскільки Мехді Беннані не зміг стартувати.

Першими фінішували три Lada із загальним часом 3:49.398, а згодом їх випередили представники Honda, які покращили час російського виробника на три десятих секунди. А Lada, в свою чергу, втратили трохи часу в середині свого заїзду, коли вирішили помінятись місцями.

А Citroen не змогли нав’язати боротьбу японському виробнику після того, як в машини Мехді Бенанні на розігрівочному колі виникли проблеми з дросельною заслінкою.

Без третьої машини французький виробник не зміг взяти участь в цих змаганнях і Хосе-Марія Лопес та Іван Мюллер були змушені повернутись в бокси, що дозволило Honda без проблем здобути 10 очок в чемпіонаті виробників. Lada здобула вісім очок, а Citroen, на жаль, жодного.