Чемпіон World RX повернеться до кільцевих перегонів у команду Льоба

Автор: Метт Бір
Переклав: Дмитро Левчук
21 груд. 2018 р., 13:45

Дворазовий чемпіон світу з ралі-кросу Юхан Крістофферссон наступного року виступатиме у Кубку світу з турінгу на Volkswagen команди Себастьяна Льоба.

Крістофферссон домінував у World RX 2018 року - він виграв 11 етапів з 12 та вдруге поспіль здобув титул. Проте команда PSRX, яка виступала за підтримки Volkswagen, вирішила відмовитися від участі у World RX наступного року, оскільки разом із Audi та Peugeot не може зрозуміти далекоглядну стратегію чемпіонату, який не може узгодити перехід на електричні автомобілі.

Наступного року шведський пілот опиниться у складі команди Sebastien Loeb Racing, яка виступає у Кубку світу з турінгу (WTCR). Крістофферссон приєднається до Роба Хаффа та Мехді Беннані, а четвертого пілота команда оголосить пізніше.

Цього року швед вже отримав досвід за кермом VW TCR, на якому виграв скандинавський кубок з турінгу.

«Я не можу дочекатися старту у WTCR, - сказав Крістофферссон. - Після чотирьох років у ралі-кросі я вперше з 2013-го проведу повноцінний сезон у міжнародних кільцевих перегонах.

Більшість трас будуть зовсім новими для мене, це буде справжній виклик.

Також очікую й на роботу з новими напарниками, особливо з чемпіоном світу з турінгу Робом.

Ба більше, Sebastien Loeb Racing - дуже досвідчена команда. Також я радий залишитися у сім’ї Volkswagen».